FAQ – MyFoxconn

FAQ

Pro vaše pohodlí jsme vytvořili odpovědi na nejčastější otázky k PMGM, pro zobrazení souboru klikněte zde.

Nestihla jsem se přihlásit do systému do termínu uvedeném v průvodním dopise, co mám dělat? / Nepamatuji si heslo, jak mohu požádat o nové?

Je to jednoduché. Pokud máte založený firemní e-mailový účet, můžete si jednoduše zresetovat heslo sám/a.

Na úvodní stránce u hesla klikněte na otazník. Systém vás přesměruje na další stránku, kde budete požádáni o vložení e-mailové adresy, kterou máte v dopise. Na váš e-mail vám poté přijde odkaz na reset hesla.

V případě, že nemáte firemní účet, obraťte se prosím na nás přes dotazovací formulář na těchto stránkách nebo interní ticketovací systém JIRA. Připravíme pro vás nové heslo. K vyzvednutí bude na vašem personálním oddělení nebo vám ho zašleme elektronicky.

Aktuálně je možné editovat osobní informace, jako je: status, jméno, pojišťovna, adresa (trvalou i přechodnou), e-maily, home office addresa, telefonní a jiné kontaktní údaje a rodinné příslušníky.

Nyní máme hotové moduly jako: odměňování zaměstnanců, e-learningové kurzy, nábor, modul stanovení cílů a hodnocení zaměstnanců a nově elektronické podepisování v myFOXu.

Dále nás čekají moduly jako je nástupnictví a rozvoj zaměstnance nebo onboarding (,,nalodění“) zaměstnanců.

Výplatnici najdete na svém profilu v myFOXu. Přesné instrukce najdete zde nebo v sekci ,,Návody“.

Přihlašovací údaje do našeho čupr systému jsou uvedené v průvodním dopise. Stávající zaměstnanci obdrželi tyto údaje od svých asistentek. Noví zaměstnanci je obdrží těsně po svém nástupu od náborové administrativy. Systém vás může vyzvat k zadání tzv. companyID, které máte také uvedené v dopise. Informace o přihlášení najdete také na informační kartičce, která je součástí průvodního dopisu.

Platnost hesla pro první přihlášení jsou 3 týdny.

Ano. Nové přihlašovací údaje obdržíte na vstupním školení, popřípadě na personálním oddělení.

Na adrese https://www.myfoxconn.cz/, naleznete na horní liště vpravo možnost pro přihlášení do systému přes tlačítko “Vstup do myFOX”.
Odkaz také najdete na intranetu Foxportal v sekci ,,užitečné odkazy’’.

Novinky vám pošeptají příšerky, které různě pobíhají po Foxconnu a primárně na webové stránce  https://www.myfoxconn.cz/.
Počíst si můžete také v Živém Foxconnu nebo na Foxportále.

Rady jak editovat informace najdete v sekci ,,Návody’’ zde na webu.

Pro všechny přímé nadřízené jsou návody umístěné v sekci ,,Návody pro managery“.

Všude…. Z počítače v práci, doma, nebo třeba i v kavárně. Z pohodlí mobilního telefonu či tabletu je to také možné. V neposlední řadě vám poslouží naše samoobslužné kiosky v areálu naší společnosti. Kde jsou kiosky umístěné, najdete zde na webu.